Bize Katıl

Katılımcı

Dijital Sanatların ya da dijital içerik üretim süreçlerinin herhangi birinde kendini başarılı buluyorsan ya da ben de yapabilirim diyorsan aramıza mutlaka katılmalısın.

Uzman & Eğitmen

Alanındaki tecrübene ve uzmanlığına güveniyorsan, geleceğin güçlü oyun stüdyolarını ve girişimlerini doğurma hedefimizde katkın olsun istiyorsan, gönüllü eğitmenlerimiz arasında seni de görmek isteriz. 

Mentor / Gönüllü

Oyun stüdyolarına / girişimcilerine; hedeflerine gerçekçi bir şekilde ve en doğru yoldan ulaşmasına yardımcı olmak için yol gösterebilirim, karşılıklı öğrenmeyi hedefleyerek danışmanlık sağlayıp yeni insan ve yerlere yönelmeleri konusunda network-zaman kazandırabilirim diyorsan seni aramıza bekliyoruz!

Oyun ekosistemine ilgiliyim, hem eğlenerek hem öğrenerek vakit geçirebileceğim kamplarda gönüllü olarak yer alabilirim diyorsan hadi durma sen de bize katıl!

 

Ön Kuluçka / Kuluçka / Firma

Benim zaten bir takımım var, bu zamana kadar birçok oyun geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Artık stüdyomuzu – firmamızı kurmak istiyoruz, diyorsanız başvurunuzu bekliyoruz. 

Oyun stüdyomuz / firmamız zaten var, bundan sonraki projelerimize DIGIAGE Ekosisteminde devam etmek istiyoruz diyorsanız da başvurunuzla birlikte sizinle tanışmak için heyecanlıyız!